Valsts svētku koncerts “Vēstule Latvijai”

22.11.2022

17-11-7.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra saime pulcējās kopā 17. novembrī, lai svinētu Latvijas 104. dzimšanas dienu. Koncertu organizēja Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas pedagogi (vadītāja Jolanta Rotkāja).

Vecāku skoliņas nodarbība

22.11.2022 17:00 - 19:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

vecaku-skolina221122.jpg2022.gada 22.novembrī

Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

Vecāku skoliņas nodarbība:

• Dabas vides estētikas nodarbības - atbalsts bērna attīstībai
  • Praktiska nodarbība "Cepu, cepu cepumiņus!"
  • Tikšanās ar izglītības iestādes atbalsta komandas speciālistiem

Pieteikšanās:

inese.svence@edu.koknese.lv

Erasmus+ projekta kursos “Emocionālo panākumu stratēģijas skolās” Spānijā

16.11.2022

erasmus-logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Ilze Džigune un Laimdota Stepēna no 2022.gada 24. oktobra līdz 28. oktobrim piedalījās Erasmus+ projekta kursos “SESS – Strategies for emotional success in the schools” (Emocionālo panākumu stratēģijas skolās) Valensijā, Spānijā. Kursus vadīja Kelsija Anna Kervina, kura ir fantastisks cilvēks – empātiska, toleranta, erudīta, atraktīva.

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana speciālajā izglītībā

15.11.2022

erasmus-logo.jpg2022. gada rudenī, no 25. oktobra līdz 29. oktobrim, Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāji I. Miķelsons un A. Lindenberga apmeklēja Erasmus+ projekta kursus “Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana speciālajā izglītībā”, kas notika Parīzē, pašā Francijas sirdī.

Ar smaidu pretim rudenim

11.11.2022

izteiksmigasrunaskonkurs.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā 08.11.2022. notika izteiksmīgas runas konkurss “Ar smaidu pretim rudenim”

Rudens iesākās  ar krāsu bagātību. Šobrīd tas turpinās  ar dzestrajiem rītiem, pelēkām miglas dienām, aukstajiem vējiem un lietus mākoņiem.  Šajā dienā  skolēni skandēja latviešu autoru dzejoļus par  dzimteni un tās skaisto dabu,  par ģimeni un tās tradīcijām, vērtībām. Skolēnu sniegumu vērtēja žūrija.

Vēstule Latvijai

17.11.2022 10:00 - 11:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20221117valstssvetki.jpg2022.gada 17.novembrī

Kokneses pamatskolas - attīstības centrā

Latvijas 104.gadadienai veltīts pasākums

"Vēstule Latvijai"

Biedrības “Papardes zieds” nodarbības skolēniem

11.11.2022

pzgoogle.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā 2022. gada 1. un 2. novembrī viesojās biedrības “Papardes zieds” pārstāvji, kuri piedāvā izglītojošas un informatīvās programmas un nodarbības dažādu vecuma grupu jauniešiem par seksuālo un reproduktīvo veselību, atkarību profilaksi un garīgo veselību.