Rudens talka

14.10.2021

20211014_112912_ml.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā 2021.gada 14. oktobrī notika skolas apkārtnes sakopšanas talka, kuras laikā audzēkņi grāba sakritušās lapas, vāca tās maisos un veda uz komposta kaudzi. Lai gan nakts laikā stipri lija lietus, talkas  laikā apstākļi mūs lutināja un darbi veicās raiti. Pēc labi paveikta darba pikniks ar siltiem hamburgeriem ļāva atgūt enerģiju un spēkus. Audzināšanas stundas laikā, pie tējas tases un šokolādes, bija iespēja izvērtēt paveikto – sportiskās aktivitātes un rudens darbus. Bērni atzīst, ka skolas apkārtne ir kļuvusi sakoptāka un nu droši var doties rudens brīvlaikā.

Agita Lindenberga

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

Tiekamies, lai darbotos kopā

14.10.2021

374a6940.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā 2021.gada 8.oktobrī viesojās biedrības “Ģimenes centrs TuTi” no Madonas pārstāvji. Tajā ir apvienojušies 25 speciālisti, lai sniegtu pakalpojumus un sociālo rehabilitāciju ģimenēm, bērniem, jauniešiem un personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ģimenes centrā tiek piedāvātas smilšu, mūzikas un mākslas terapijas nodarbības, kanisterapija, audiologopēda, logopēda un fizioterapeita pakalpojumi, darbojas uzvedības analīzes terapijas un montesori kabinets, kā arī iespējams saņemt daudzu citu speciālistu konsultācijas un atbalstu.

Sportiskās aktivitātes – iesildīšanās rudens talkai

13.10.2021

img_20211013_wa0012_ml.jpg2021.gada 13. oktobrī Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika sportiska iesildīšanās rudens talkai skolas apkārtnē. Katra internāta grupa bija sava komanda. Sportiskās aktivitātes notika skolas sporta laukumā – rudens kross apkārt stadionam un āķīgi uzdevumi skolas teritorijā. Audzinātāju pienākums bija uzņemt laiku, saskaitīt iegūtos rezultātus un izrēķināt grupas vidējo ātrumu. Neatkarīgi no rezultātiem, uzvarētāji ir visi, jo izkustēšanās svaigā gaisā norūda fiziski un garīgi.

Agita Lindenberga

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

Rudens lapu virpulī

11.10.2021

1636956160819.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Pienenīte” bērni jautri aizvadīja krāšņo lapu virpuli.

Kompetents skolotājs digitālā vidē

07.10.2021

logo_nordplus.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra realizētais Nordplus Jauniešu apakšprogrammas projekts “Smart teacher in a digital environment” (“Kompetents skolotājs digitālā vidē”) ir viens no Ziemeļvalstu Ministru padomes apstiprinātajiem 2019.gada projektiem, kas tiek realizēts sadarbībā ar Ķēdaiņu speciālo skolu Lietuvā.

Konkurss “Mana Daugava”

07.10.2021

8LCZvB+9+LgZn3GaBRiUpkEgVoVAa1RAEalUEtUYBGZVBLFKBRGdTyNytXYnD0s5pdAAAAAElFTkSuQmCC

Aicinām 7. - 12. klašu skolēnus piedalīties biedrības “Daugavas sabiedrība” rīkotajā konkursā “Mana Daugava”. Konkursā var piedalīties individuāli vai komandās līdz 3 cilvēkiem.

Rudens raibumi

20211001_125306.jpg

Rudenī savas dziesmas

Visas tinu kamolā;

Pavasara saulītē

Pa vienai ritināju.

Ar rudens iestāšanos septembra mēnesī ir klāt Miķeļi, latviešu rudens saulgrieži. Balstoties uz senču kalendāru, Miķeļdiena tika svinēti laikā ap 21. – 23. septembri, proti, laikā, kad dienas ilgums bija astronomiski vienāds ar nakts ilgumu.