Latvijas Valsts dzimšanas diena

17.11.2021

Novembris ir nozīmīgs visai latviešu tautai. Šajā mēnesī ir Lāčplēša diena, Mārtiņdiena un Latvijas Valsts proklamēšanas diena. Dzimšanas dienai ir jāgatavojas īpaši.

Muzikāls pasākums veltīts Latvijas dzimšanas dienai.

17.11.2021

img_20211121_wa0006.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu “Bērziņš” un “Pienenīte” bērni 2021.gada 17 novembra rītā bija pacilātā svētku noskaņojumā. Tūlīt pēc brokastīm grupas meitenes un zēni sapulcējās un Latvijas dzimšanas dienas svinības varēja sākties.

Sprādziens mūzikā

16.11.2021

skolas_soma.jpg2021.gada novembrī Kokneses pamatskolā - attīstības centrā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros notika koncertlekcija “Sprādziens mūzikā ” 7. – 9. klašu skolēniem.

Projekts “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem”

13.11.2021

projekta_bnaa_logo.jpg2021./2022. mācību gadā Kokneses pamatskolas – attīstības centra 1. – 9.c klašu skolēni uzsāk dalību “Glada Hudik” teātra (Zveidrija) organizētajā projektā “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem”. Projekta mērķis ir veicināt spēju pieņemt atšķirīgo, būt iecietīgiem, veicināt izpratni par cilvēku ar garīgās attīstības un/ vai funkcionāliem traucējumiem integrāciju sabiedrībā. Projekta pamatā likta ideja, ka integrācijas uzdevums nav panākt, lai visi būtu vienādi. Tās uzdevums ir iemācīt mums pieņemt, ka visi esam atšķirīgi, un saskatīt tajā vērtību.

Muzikāli tematiskais pasākums „Mārtiņi, Mārtiņi ziemai vaļā vārtiņi”.

10.11.2021

1636955334183.jpg“Mārtiņi, Mārtiņi ziemai vaļā vārtiņi”: tā ieskandināja Mārtiņdienu pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2021.gada 10.novembrī. Lielu sajūsmu, prieku un jautrību bērnos izraisīja pārģērbšanās par Mārtiņbērniem.

Pasākums "Staro skola"

08.11.2021

afisa_mk_menesis_jolanta.jpg2021.gada novembrī Kokneses pamatskolā - attīstības centrā notiks "Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas" metodiskās komisijas mācību priekšmetu mēnesis, kura ietvaros organizēts pasākumu kopums "Staro skola".

Pasākumi notiks ievērojot visus epidemioloģiskās drošības prasības un valstī noteiktos regulējumus.

ERASMUS + projektu veidošanas un pieredzes apmaiņas vizīte Spānijā

05.11.2021

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas L. Gūte un M. Zeilāne no 2021.gada 10. oktobra līdz 16. oktobrim piedalījās Erasmus+ (PMSE+) kursu programmā Spānijā, mazā, tūristu iecienītā pilsētā pie Vidusjūras – Alikantē. Tajā piedalījās 42  dalībnieki no 24 dažādām Eiropas valstīm. Mēs, pārstāvot Latviju un Aizkraukles novadu, apmeklējām Erasmus+ projektu un izglītības vadības kursus.