FOTOGALERIJA

Kursi pedagogiem Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

18.09.2020 09:30 - 16:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

puce_logo.jpg

2020.gada 18.septembrī Kokneses pamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (Vienošanās Nr. 2-2e/202/248) realizēs bezmaksas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu Skolas – centra telpās: "Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana (individualizēta mācību procesa elementi, skolas atbalsta komandas darba organizēšana, izglītojamā snieguma progresa izvērtējums) izglītojamiem ar – garīgās attīstības traucējumiem, smagiem garīgās attīstības traucējumiem, garīgās veselības traucējumiem"

NORDPLUS PROJEKTI IZGLĪTĪBAI08.09.2020

logo_nordplus.jpg

Nordplus izglītības projektos piedalās skolēni, skolotāji, studenti, pasniedzēji un pieaugušie no Baltijas un Ziemeļvalstīm. Šo programmu 1988./1989. gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome. Sākotnēji tajā piedalījās tikai Ziemeļvalstis, taču kopš 2008.gada programmā piedalās arī Baltijas valstis, lai uzlabotu un ieviestu jauninājumus Baltijas un Ziemeļvalstu izglītības sistēmās.

Neziņas pilnajā laikā, kas saistīts ar Covid – 19 pandēmiju, Kokneses pamatskola – attīstības centrs saņēma ziņu no Ziemeļu ministru padomes, ka iesniegtais projekts “We can and do together”, ar  mērķi stiprināt un attīstīt Latvijas un Lietuvas skolu sadarbību izglītības jomā, akcentējot dažādu interaktīvu mācību metožu un paņēmienu izmantošanu mācību procesā skolēniem ar speciālām vajadzībām, stiprinot starpkultūru dialogu un pilnveidojot projektā iesaistīto dalībnieku svešvalodu prasmes un iemaņas, ir apstiprināts.

printēt Lasīt visu ziņu

Kopā mēs varam un darām07.09.2020

erasmus_logo.jpg

Erasmus+ mācību mobilitātes ir iespēja izglītībā iesaistītajiem mācīties un gūt pieredzi ārvalstīs. Tās ļauj skolotājiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalsti, lai mācītos, padziļinātu savu kompetenci un atpakaļ uz Latviju pārvestu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.

Kokneses pamatskolas – attīstības centram ir svarīga pedagoģiskā personāla profesionālisma, kompetences, motivācijas un kapacitātes paaugstināšana, lai nodrošinātu kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītības procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām, sniegtu atbalstu reģiona izglītības iestāžu pedagogiem, izglītojamiem un vecākiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta spēlēs Valmierā07.09.2020

diploms_mes_varam_2020.jpg

2020.gada 5.septembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēnu komanda piedalījās sporta spēlēs bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam”, kuras jau trīspadsmito gadu norisinās Valmierā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinību diena Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2020.gada 1.septembrī01.09.2020

sveiciens_zinibu_diena_2020.jpg

Katru dienu pa domai, pa teikumam, gaismas staram un atklāsmes brīnumam, katru dienu pa atziņai prātīgai ievīt gudrības audumā!

Bezrūpīgajiem vasaras brīvlaika atpūtas, piedzīvojumu un jautrības mirkļiem kā katru gadu seko rudens ziediem rotātais skaistais 1.septembra rīts. Sākas jauns darba cēliens skolotājiem un skolēniem, kuru pavada atkalredzēšanās prieks. Šī diena katru gadu ir gaidīts un satraucošs mirklis visiem, kam sākas skolas gaitas, īpaši pirmklasniekiem, kas skolas durvis ver pirmo reizi. 2020./2021. mācību gadā Kokneses pamatskolas – attīstības centra draudzīgajai saimei pievienojās deviņi pirmklasnieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)