FOTOGALERIJA
VIDEO

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

04.03.2020

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

   

Kokneses pamatskolas – attīstības centra komanda saka lielu paldies visiem vecākiem, kuri apmeklē un aktīvi iesaistās “Vecāku skoliņas” nodarbībās, lai saņemtu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērnu intelektuālo un emocionālo audzināšanu, uzvedības problēmu risināšanu, mācītos darboties kopā gan gatavojot apsveikumus, gan dodoties uz teātra izrādi.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemessargu viesošanās skolā17.02.2020

Janvārī visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi, lai pieminētu 1991. gada notikumus un godinātu barikāžu aizstāvjus. Atceroties šos 29 gadus senos notikumus, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojās Zemessardzes 55. kājnieku bataljona pārstāvji, lai iepazīstinātu skolēnus ar zemessargu lomu un pienākumiem, pastāstītu  par dienestu Zemessardzē, un kāpēc cilvēki izvēlās iestāties Zemessardzē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kokneses pamatskola - attīstības centrs uzsāk dalību projektā "PuMPuRS"12.02.2020

2019.gada novembrī Kokneses novada dome ir noslēgusi līgumu par iesaistīšanos Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) īstenotajā Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projektā Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

2020.gada 1.februārī Kokneses pamatskola – attīstības centrs, kā Kokneses novada domes stratēģiskais partneris uzsāka dalību projektā “PuMPuRS”. Tā ietvaros 19 skolēniem, kuriem ir identificēti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riski, tiek piedāvāts individuāls atbalsts – pedagogu, psihologa un sociālā pedagoga konsultācijas. Katram projektā iesaistītajam izglītojamajam izveidots individuālais atbalsta plāns (IAP), kurā izvērtēti mācību pārtraukšanas riski un paredzēti nepieciešamie atbalsta pasākumi šo risku mazināšanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveiciens Žurkas gadā03.02.2020

25.janvārī pēc Austrumu horoskopa iesākās Metāliskās Žurkas gads. 29.janvārī skolēni pulcējās dzimšanas dienu ballītē un sveica decembra un janvāra jubilārus. Gaviļnieki ieguva informāciju par žurkas gadu un uzzināja, ko katram atnesīs intrigante. Vispirms apsveica jubilārus, kas dzimuši strēlnieka zīmē, pēc tam tos, kas dzimuši mežāža zīmē un kā pēdējos sveica ūdensvīra zīmē dzimušos.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskatīties Aizkraukles hip hop deju grupas uzstāšanos. Priekšnesums bija kā apsveikums jubilāriem.

Nobeigumā visi kopā dejoja, gāja rotaļās un piedalījās atrakcijās.

Skolēni bija gandarīti par šo vakaru, apsveikumiem un hip hop deju grupas koncertu.

Skolotāja A.Vingrovska

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS"22.01.2020

"Bez adatas nav skroderis." (Latviešu tautas sakāmvārds)

Kokneses pamatskolas  - attīstības centra pedagogu komanda – I.Svence, I.Gerasimova, J.Grase, S.Gžibovska, J.Rotkāja 2020.gada 17.janvārī devās uz Rēzeknes pamatskolu – attīstības centru, lai piedalītos Latvijas speciālās izglītības attīstības centru labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ziemassvētku koncerts “Ziemas pasaka”28.01.2020

Kad sirsniņa cilpo ātrāk par zaķi,

Kad egles galotnē zvaigznīte mirdz,

Kad pasaule gaiša ir apsnigusi,

Kāds klauvē pie durvīm

Tik klusi…

Nāc ielaid!

Ir Ziemassvētki atnākuši!

Kokneses pamatskola – attīstības centrā Ziemassvētku koncertā “Ziemas pasaka” piedalījās visa skolas saime – gan skolēni, gan internāta un mācību priekšmetu skolotāji. Skatītāji vēroja notikumus Pasaku mežā, kurā apmaldījās Kraukšķīši – divi piparkūku vīriņi. Līdz svētku svinēšanai viņiem palīdzēja tikt Sniegbaltīte, Salatētis, vilks, Sniegavīrs un citi pasakas varoņi, kuru lomās iejutās skolotāji. Pasakas tēlu piedzīvojumi mijās ar jautrām dejām, dziesmām un akrobātikas vingrojumiem skolēnu izpildījumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ziemassvētkus gaidot. 10.01.2020

Attēlu rezultāti vaicājumam “latv ijas skolas soma logo”

Mācību semestri noslēdzot 1. – 4. klases skolēni 17. decembrī programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros devās Ziemassvētku ekskursijā.  Skolēniem bija lieliska iespēja iepazīt klātienē “Aviācijas muzeju”, kurš ir viens no lielākajiem aviācijas muzejiem Eiropā.

printēt Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top