Pavasara talka - projekta "Nāc kopā roku rokā!" noslēguma pasākums

28.04.2023

20230420lielatalkaiu24.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgTās nebija prieka, bet gan aizkustinājumu asaras par to, ka noslēdzies viens posms mūsu sadarbībā ar Kokneses pamatskola - attīstības centrs, 7 mēnešu garumā, īstenojot projekta “Nāc kopā, roku rokā!” aktivitātes, ko finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Projekta mērķis ir iepriekš neiesaistītu 18 jauniešu, vecumā no 13-25 gadiem, ar fiziskiem, garīgiem un mācību traucējumiem integrēšana Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs, lai sekmētu jauniešu pilsonisko un politisko līdzdalību jaunatnes politikas aktivitātēs.

Kokneses pamatskolas – attīstības centrā “Olimpiskā diena 2023”

21.04.2023

img-20230421-wa0030.jpgKatru gadu Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni piedalās “Olimpiskā dienā 2023”.  Šī gada devīze –“Soli pa solim#sportiņā!”. Olimpiskā mēneša ietvaros jaunāko klašu skolēni un pirmsskolas skolēni piedalījās zīmējuma konkursā “Es soli pa solim#sportiņā”. Eseju konkursā piedalījās 5.-9. klašu skolēni, rakstot eseju “Kā es izprotu Godīgu spēli sportā un ikdienā?”.

Latvijas Speciālās Olimpiādes futbola sacensības Rīgā

19.04.2023

20230413lsofutbols02.jpg2023.gada 13. aprīlī seši Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni devās uz Rīgu, lai piedalītos cerību (59. pr.) turnīrā futbolā. Komandā sastāvā bija – Daniils Sviridovs un Kurts Riekstiņš (uzbrucēji), Adrians Borozinskis un Everts Štāls (aizsargi), Mihails Prilepiševs (vārtsargs), Sintija Trofimova (rezervists).

Lieldienu nedēļa

14.04.2023

20230403104354.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centrā no 3. aprīļa līdz 6. aprīlim notika pasākumi par tēmu “Lieldienas latviešu tradīcijās”.  Nedēļu pirms Lieldienām skolotāji kopā ar skolēniem izdekorēja skolu, izmantojot visdažādākos materiālus.

Lai dzīvo vesels!

12.04.2023

20230412sportadienaprojekts30.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgProjekta "Nāc kopā, roku rokā!" mērķis ir iepriekš neiesaistītu jauniešu, ar ierobežotām iespējām, integrēšana Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs un iesaistīt jauniešus līdzdarboties savas kopienas veidošanā. Kā viena no projekta aktivitātēm bija jauniešu projektu darbnīcas, kurās jaunieši domāja, aprakstīja un plānoja savu ideju īstenošanu.