9.c klases skolēnu dalība ārpusskolas konkursos

1117b924-4d33-4448-aae9-373bd31fba9b.jpg

Tuvojoties 2023./2024.mācību gada pirmā semestra noslēgumam, 9. c klases kolektīvs apsprieda, kas veicies, sasniegts, piedaloties ārpusskolas aktivitātēs, roku rokā sadarbojoties, soli pa solim virzoties uz nospraustajiem mērķiem.

Atsaucoties uz Latviešu valodas aģentūras izsludināto skolēnu radošo darbu konkursu ,,Kas ir Tavs varonis šodien?”, kura mērķis sekmēt valodas kā vērtības apzināšanos un veicināt nacionālās pašapziņas paaugstināšanos, audzēkņi sagatavoja un 18. novembrī nosūtīja savu radošo darbu eseju ,,Manas dzīves varone – māte”.  Labākos autorus paziņos 2024. gada 21. februārī – Dzimtās valodas dienā.

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, klases kolektīvs domāja ne tikai par savu prieku, bet plānoja paveikt ko labu, lai iepriecinātu citus cilvēkus. Tā  decembra sākumā tika īstenoti labie nodomi, nosūtot Diasporas latviešu valodas un kultūras pamatskolas ,,Kāpnītes” skolēniem un skolas izsludinātajam konkursam, kas notika ziemīgā eTwinnig projekta ietvaros, Ziemassvētku apsveikumus. Saņēmām pateicības vārdus no pasākuma organizētājiem un 9.c klase skolniece Linda Razuvajeva saņēma sertifikātu par dalību eTwinnig projektā ,,Ziemassvētku laiks”.

Iesaistoties SIA “Zaļā josta” konkursā  “Mans ilgtspējīgais iepakojuma dizains”, kura mērķis veicināt sabiedrības izpratni par produktu iepakojumu pārstrādi, materiālu otrreizējās lietošanas iespējām, skolēni sagatavoja un 4.decembrī nosūtīja savu radošo darbu PowerPoint prezentācijas formā ,,Papīra trauku, kartona kārbu otrā dzīve – dizaina trauki, dekori” , kurā veica informācijas apkopojumu par papīra iepakojumu atkārtotas izmantošanas un pārstrādes nozīmi, iespējām. Izveidoja dekoru, dizaina traukus no papīra glāzēm, šķīvjiem, kartona kārbām, izmantojot videi draudzīgus materiālus, tādus kā lins, džutas aukla. Klases kolektīvs saņēma no žūrijas komisijas Pateicības diplomu par orģinālo pieteikumu konkursam.

Pateicos ikvienam audzēknim kā dalībniekam šajos pasākumos, kas nepalika vienaldzīgs un iesniedza savas idejas, pacietīgi gatavoja kvalitatīvus radošos darbiņus. Aicinām ikvienu iesaistīties ārpusskolas pasākumos, jo dalība tajos sniedz jaunas zināšanas, pieredzi un paplašina redzesloku!

Baltus, prieka pilnus Ziemassvētkus!

Kokneses pamatskolas - attīstības centra skolotāja

Daina Logina