Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta atbalsta pasākumu piedāvājums

Pamatojoties uz 2016.gada 29.marta MK noteikumiem Nr.187, un balstoties uz iekļaujošās izglītības pamatnostādnēm, Kokneses pamatskolas - attīstības centra metodiskais dienests bez maksas piedāvā konsultācijas skolēniem un vecākiem, kā arī metodisku un pedagoģisku palīdzību skolotājiem kvalitatīvas speciālās izglītības nodrošināšanai:

• Konsultācijas dokumentu sagatavošanai pedagoģiski medicīniskajai komisijai, lai precizētu bērna izglītības programmu.
  • Speciālā pedagoga konsultācijas un izvērtējumu.
  • Logopēda konsultācijas un izvērtējumu.
  • Psihologa konsultācijas.
  • Latviešu valodas un matemātikas sasniegumu pārbaudi ar LMST-II testu (no 6 gadu vecuma līdz 6.klasei).
  • Konsultācijas pedagogiem, atbalsta personāla speciālistiem, institūciju darbiniekiem par speciālās izglītības jautājumiem.
  • Konsultācijas izglītojamo ar speciālām vajadzībām vecākiem/likumiskajiem pārstāvjiem.
  • Izglītojošus pasākumus (kursus, seminārus, praktikumus u.c.) par speciālās pedagoģijas jautājumiem (pēc pieprasījuma).

Pieteikšanās konsultācijām e-pasts: metodiki@edu.koknese.lv

Tiešsaistes konference

17.12.2020 10:20 - 14:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

izm_logo_2_pilnkrasu_horizontals.jpg

eu_flag_erasmus_vect_pos_2.jpg

2020.gada 17.decembrī

Dalība VIAA rīkotajā tiešsaistes Erasmus+ programmas 2014. –2020. gada rezultātu izplatīšanas konferencē

"Erasmus+loma izglītības modernizēšanā un reformu īstenošanā"

Piedalās Inese Svence, Elīna Ivanāne un Ineta Gerasimova

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Vebinārs - tiešsaistes diskusija

14.12.2020 15:00 - 18:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

skola2030logo.jpg2020.gada 14.decembrī

Vebinārs - tiešsaistes diskusija par speciālās izglītības jautājumiem ar Skola 2030 mācību jomas ekspertiem.

Piedalās Inese Svence, Elīna Ivanāne un Ineta Gerasimova

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Mūsu pieredze pedagogu izaugsmei04.12.2020

bilde_vaditaji_ineta_inese_elina.jpgMūsdienu dzīves temps kļūst straujāks, pedagogiem jābūt labi izglītotiem un radošiem profesionāļiem, kas pārdomā savu pedagoģisko darbību un pielāgo to bērnu vajadzībām, tādēļ arvien svarīgāka kļūst nepieciešamība pēc zināšanu papildināšanas un pilnveidošanas, jo pedagogam ir jāpiemērojas pilnīgi jaunām situācijām skolu ikdienā. Latvijas izglītības sistēma ir ceļā uz iekļaujošu izglītību, tomēr daudziem vispārizglītojošo skolu pedagogiem nepietiek pieredzes un vajadzīgo zināšanu par bērniem ar speciālām vajadzībām, par izglītības procesa organizēšanu un uzvedības problēmu risināšanas iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi papildina zināšanas Erasmus+ projektos 26.11.2020

20201009_101818.jpgAY0jCeRMMhV4AAAAAElFTkSuQmCC

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir mūsdienīga speciālās izglītības iestāde, kura nodrošina kvalitatīvu mācību un audzināšanas procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām. Skola ir arī speciālās izglītības attīstības centrs, kurš organizē konferences, kursus, seminārus, sniedz atbalstu un konsultācijas pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem, izstrādā metodiskus materiālus un ieteikumus, tādēļ pedagogiem ir svarīgi nepārtraukti papildināt zināšanas, gūt jaunu pieredzi izglītības procesa vadīšanas modernizācijā un daudzveidīgu mācību metožu pielietošanā. Sākot ar 2016.gadu, skola piedalās Erasmus+ projektos, tādējādi, attīstot sadarbību ar ārvalstu izglītības iestādēm, veicinot izglītības procesa internacionalizāciju, sekmējot pedagoģiskā personāla un vadības profesionālo kompetenču pilnveidi, uzlabojot pedagogu metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālām vajadzībām izglītošanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Speciālās izglītības attīstības centra attālināta konsultatīvā atbalsta nodrošināšana

Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta speciālisti attālinātas konsultācijas citu izglītības iestāžu skolēniem un vecākiem, metodisku un pedagoģisku palīdzību skolotājiem kvalitatīvas speciālās izglītības nodrošināšanai, sniedz pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 :

Erasmus Dienas 2020 Kokneses pamatskolā - attīstības centrā12.10.2020

erasmusdays_logo_2020.jpgerasmusdienas_2020_20201009_102551_ml.jpg

“Mēs Erasmus+ projektos. Pieredzes stāsti”

Erasmus programma ir plašs iespēju lauks, ko apgūstot var izmantot starptautisko pieredzi savas izglītības izglītības iestādes attīstībai. Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem otro gadu ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga iniciatīvā “ErasmusDienas2020”, kas notiek no 15. līdz 17.oktobrim.

Kokneses pamatskolas – attīstības centrs atsaucās šim uzaicinājumam un pasākuma ietvaros Skolas – centra Erasmus+ mobilitāšu dalībnieki stāstīs savus pieredzes stāstus gan par saviem tiešajiem un netiešajiem ieguvumiem, gan to ietekmi uz izglītības iestādi kopumā. Tā ir starptautiska pieredze, jauni iespaidi par izglītības sistēmu citās Eiropas valstīs, tie ir kontakti, tās ir zināšanas, kas noderēs tālākajā profesionālajā darbībā. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums…

"We do ERASMUS projects. Experience stories."

#ErasmusDays2020

#ErasmusDienas2020