Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta atbalsta pasākumu piedāvājums

Pamatojoties uz 2016.gada 29.marta MK noteikumiem Nr.187, un balstoties uz iekļaujošās izglītības pamatnostādnēm, Kokneses pamatskolas - attīstības centra metodiskais dienests bez maksas piedāvā konsultācijas skolēniem un vecākiem, kā arī metodisku un pedagoģisku palīdzību skolotājiem kvalitatīvas speciālās izglītības nodrošināšanai:

• Konsultācijas dokumentu sagatavošanai pedagoģiski medicīniskajai komisijai, lai precizētu bērna izglītības programmu.
  • Speciālā pedagoga izpēti un konsultācijas.
  • Logopēdisko diagnostisku un konsultācijas.
  • Psihologa diagnostiku un konsultācijas.
  • Latviešu valodas un matemātikas sasniegumu pārbaudi ar LMST-II testu (no 6 gadu vecuma līdz 6.klasei).
  • Konsultācijas pedagogiem, atbalsta personāla speciālistiem, institūciju darbiniekiem par speciālās izglītības jautājumiem.
  • Konsultācijas izglītojamo ar speciālām vajadzībām vecākiem.
  • Izglītojošus pasākumus (kursus, seminārus, praktikumus u.c.) par speciālās pedagoģijas jautājumiem (pēc pieprasījuma).

Pieteikšanās konsultācijām e-pasts: kiac_metodiki@inbox.lv

printēt

Metodisko darbu skate “Ideju tirgus 2020” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā10.06.2020

Pavasaris dabā modina jaunu rosību. Laiks kļūst siltāks un dienas – garākas. Uzzied košas puķes, sāk skanēt putnu dziesmas. Taču šis pavasaris atnāca, nesdams sev līdzi Covid – 19 pandēmiju, kad tika izjaukts ierastais dzīves ritms, skolas pārtrauca klātienes mācības un bija jāievēro dažādi ierobežojumi.
Kokneses pamatskolā – attīstības centrā par to, ka straujiem soļiem tuvojas vasara, liecina ikgadējā skolotāju metodisko darbu skate “Ideju tirgus 2020”, kurā savus digitāli interaktīvos darbus, akcentējot jēgpilnu pieeju izglītības procesā, iesniedza trīsdesmit divi Skolas – centra pedagogi.

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

04.03.2020

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

Kokneses pamatskolas – attīstības centra komanda saka lielu paldies visiem vecākiem, kuri apmeklē un aktīvi iesaistās “Vecāku skoliņas” nodarbībās, lai saņemtu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērnu intelektuālo un emocionālo audzināšanu, uzvedības problēmu risināšanu, mācītos darboties kopā gan gatavojot apsveikumus, gan dodoties uz teātra izrādi.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskola - attīstības centrs uzsāk dalību projektā "PuMPuRS"12.02.2020

2019.gada novembrī Kokneses novada dome ir noslēgusi līgumu par iesaistīšanos Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) īstenotajā Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projektā Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

2020.gada 1.februārī Kokneses pamatskola – attīstības centrs, kā Kokneses novada domes stratēģiskais partneris uzsāka dalību projektā “PuMPuRS”. Tā ietvaros 19 skolēniem, kuriem ir identificēti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riski, tiek piedāvāts individuāls atbalsts – pedagogu, psihologa un sociālā pedagoga konsultācijas. Katram projektā iesaistītajam izglītojamajam izveidots individuālais atbalsta plāns (IAP), kurā izvērtēti mācību pārtraukšanas riski un paredzēti nepieciešamie atbalsta pasākumi šo risku mazināšanai.

Labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS"22.01.2020

"Bez adatas nav skroderis." (Latviešu tautas sakāmvārds)

Kokneses pamatskolas  - attīstības centra pedagogu komanda – I.Svence, I.Gerasimova, J.Grase, S.Gžibovska, J.Rotkāja 2020.gada 17.janvārī devās uz Rēzeknes pamatskolu – attīstības centru, lai piedalītos Latvijas speciālās izglītības attīstības centru labās prakses piemēru izstāde "ADATA un DIEGS".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)