Attīstības centrs

Speciālās izglītības attīstības centri tiekas Valmierā

01.03.2024

valmiera20240228.jpgValmieras Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā sadarbībā ar Izglītības un Zinātnes ministriju un Valsts izglītības satura centru 2024.gada 28.februārī notika seminārs – diskusija Latvijas speciālās izglītības attīstības centriem.

Skolēnu vecāki tiekas “Vecāku skoliņā”

23.02.2024

20240220163410.jpgTurpinot savstarpējo izglītības iestādes un vecāku sadarbību, 2024.gada 20.februārī Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika kārtējā “Vecāku skoliņas” nodarbība, kuras laikā vecāki viesojās mūzikas klasē, lai kopā ar skolotāju Sandru Paļčevsku izpildītu dažādus muzikālus uzdevumus – atpazītu tautas dziesmu melodijas, nospēlētu tās, izmantojot dažādus netradicionālus mūzikas instrumentus.

Konference "Mūsdienīga skola - bērns kā aktīvs darītājs"

13.03.2024 09:30 - 15:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20240313labotaafisakonference.jpgAicinām piedalīties konferencē

"Mūsdienīga skola - bērns kā aktīvs darītājs"

2024.gada 13.martā plkst. 9:30 Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

Pieteikšanās dalībai konferencē slēgta.

Atbilstoši anketā norādītajai informācijai, organizatori sagatavos un nosūtīs Jums rēķinu uz norādīto e-pasta adresi.

Neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu inese.svence@aizkraukle.lv.

Uz tikšanos Kokneses pamatskolā - attīstības centrā!

Pedagogu profesionālās pilnveides kursi Misas pamatskolā

16.02.2024

kursimisa.jpgIekļaujoša izglītība ir visas sabiedrības vērtību un ikdienas attieksmes jautājums, un tā attiecas uz katru bērnu un jaunieti – ikviena tiesībām bez jebkādas diskriminācijas saņemt viņa spējām un vajadzībām atbilstošu izglītību un vienlaikus – arī atbalstu, kas veicina pēc iespējas pilnvērtīgāku personības attīstību un sociālo integrāciju un dod iespēju realizēt savu potenciālu – tā iekļaujošu izglītību raksturo Valsts kontroles departamenta direktore Maija Āboliņa lietderības revīzijas ziņojumā “Vai bērnam ar speciālām vajadzībām ir iespēja saņemt tā spējām, vajadzībām un bērna labākajām interesēm atbilstošu izglītību?”.

Seminārs Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājiem par attīstības traucējumu raksturīgākajām pazīmēm

08.02.2024

img-20240206-wa0038.jpgPirmsskolas izglītība ir posms katra bērna dzīvē, kurā notiek viņa individualitātes un personības veidošanās, veselības nostiprināšana un sagatavošanās pamatizglītības ieguvei. 2024.gada 6.februārī Kokneses pamatskolas – attīstības centra direktores vietniece metodiskajā darbā Inese Svence un izglītības psiholoģe Elita Feodorova viesojās Bebru pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte”, lai iepazīstinātu Aizkraukles novada jaunākā pirmsskolas vecumposma skolotājas ar speciālo vajadzību un attīstības traucējumu raksturīgākajām pazīmēm, akcentētu sadarbības ar vecākiem nozīmi un pilnveidotu izpratni par nepieciešamību savlaicīgi noteikt īpašās mācīšanās vajadzības.

Mācības iekļaujošu projektu darbnīcā

01.02.2024

5e78b8e9-7a4e-4293-90a7-88eb055cc14c.jpgJaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) rīkotajās mācībās "Iekļaujošu projektu darbnīca" 2024. gada 29. un 30. janvārī piedalījās Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Anika Vaivade un Nellija Bāliņa.