Agra Daņiļeviča deju skola "DZIRNAS" viesojas Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

18.12.2023

20231214dzirnasdejusk25.jpg2023. gada 14. decembra vakarā Kokneses pamatskolā – attīstības centrā jau trešo gadu pēc kārtas viesojās Agra Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” talantīgie audzēkņi, kuri priecēja ar tautas deju, klasisko deju un improvizāciju priekšnesumiem.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamie kopā ar saviem pedagogiem rūpīgi gatavojās viesu uzņemšanai – cepa speķa pīrādziņus un vafeles, cepa un rotāja piparkūkas, pušķoja eglīti un dekorēja telpas. Sirsnīgā pasākuma noslēgumā saņēmām dāvanas un vienojāmies kopīgā dziesmā “Klusa nakts, svēta nakts”.

Mīļš paldies Agrim un Singitai Daņiļevičiem, deju skolas audzēkņiem un viņu vecākiem par Ziemassvētku noskaņas radīšanu, sirdsmīļumu un estētisko baudījumu.

Patiesi un sirsnīgi skan Singitas teiktais: “Mēs šeit jūtamies kā mājās. Mēs esam atbildīgi par tiem, ko esam pieradinājuši!” Mēs savukārt esam lepni būt “pieradināti”. Ar nepacietību gaidām nākamo tikšanās reizi.

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā