Izteiksmīgas runas konkurss “Sveiciens Latvijai”

22.11.2023

img-20231122-wa0025.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgRosīgs, skaistu un veiksmīgu dienu vēstošs – tieši tāds iesākās 15.novembra rīts, kad Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni piedalījās izteiksmīgas runas konkursā “Sveiciens Latvijai”.

Jau ilgāku laiku pirms konkursa noritēja intensīva gatavošanās. Izglītojamie pedgogu vadībā mācījās deklamēt latviešu dzejnieku dzeju. Izvēlētie dzejoļi bija daudzveidīgi un skanīgi. Sagatavotie priekšnesumi bija skolēnu dāvana Latvijai 105. dzimšanas dienā.

Lai konkurss noritētu godīgi, skolēnu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija logopēde un Valodas un kultūras mācību jomas pedagogi. Konkursa gaitā viens pēc otra žūrijai savu prasmi demonstrēja 32 konkursa dalībnieki. Bija interesanti gan žūrijai, gan pašiem skolēniem.

Apkopojot rezultātus, žūrija noskaidroja uzvarētājus.

Konkursā godalgotas vietas ieguva:

1. – 4.klašu grupā:

1.vieta – Tomass Neviero

2.vieta – Viktorija Nikolajeva

3.vieta – Aleksandrs Balanovs

5. – 9.klašu grupā:

1.vieta – Sabīne Jātniece

2.vieta – Daneks Auzāns

3.vieta – Deniss Sviridovs

Arodklašu grupā:

1.vieta – Arnita Poriņa

2.vieta – Signe Kanča

3.vieta – Everts Štāls

“C” klašu grupā:

1.vieta – Daņila Blakunovs

2.vieta – Andrejs Latkovskis, Sintija Trofimova, Aigars Stesels, Daniils Sviridovs

3.vieta – Lauris Kūla, Luīze Anna Jermolajeva, Samanta Grima

Pasākuma izskaņā konkursa dalībnieki saņēma pateicības rakstus un kārumiņus enerģijas atjaunošanai.

Paldies visiem dalībniekiem par drosmi. Paldies Izglītība siestādes administrācijai par atbalstu! Paldies žūrijai, pedagogiem par ieguldīto darbu un enerģiju, sagatavojot skolēnus konkursam! Paldies visiem par iegūtajām pozitīvajām emocijām un kopā pavadīto laiku!

Jolanta Rotkāja

Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas metodiskās jomas vadītāja