Jautrie starti 2023

07.11.2023

20231102143210.jpg2023.gada 2.novembrī Kokneses pamatskolas - attīstības centra komanda piedalījās LSO organizētajās stafetēs "Jautrie starti 2023", Rimi Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, kurās piedalījās 12 skolu komandas, kopā pulcējot 109 dalībniekus! Mūsu Izglītības iestādi pārstāvēja 8 sportisti - Viktorija Nikolajeva, Santa Mitrovska, Kristaps Ivanovs, Nauris Tutins, Daniels Kundziņš, Aleksands Balanovs, Oskars Sadovņikovs un Dereks Tomass Semuhins.

Sacensību dalībnieki veica10 aktivitātes:

• Līkloču skrējiens
  • Basketbola dribls
  • Boccia bumbu ripināšana mērķī
  • Atspoles skrējiens
  • 3 lēcienu sērija tālumā no vietas
  • Futbola sitieni vārtos (mērķī)
  • Torņa celšana no dažādiem klučiem
  • Florbola spēles elementi - bumbas vadīšana līkločus ar tam sekojošu bumbas ieripināšanu riņķī
  • Galda tenisa spēles elementi- žonglēšana
  • Lentas tīšana

Sportisti sacentās ar 11 skolu komandām dažādās stacijās, veicot un pierādot savas individuālās spējas katrā no disciplīnām. Viss augstāko torni, no dotajiem koka klučiem, uzbūvēja Dereks Tomass Semuhins, uzbūvējot – 109 cm augstu, tādejādi “Torņa celšanā” ieguva 1.vietu starp 109 dalībniekiem.

Sacensību uzvarētāji (abās grupās - zēniem un meitenēm) tika noteikti pēc visu 10 aktivitāšu izcīnīto vietu summas. Komandu kopvērtējumā Kokneses pamatskolas – attīstības centrs ieguva 8.vietu.

Paldies, sportistiem par centību!

Kokneses pamatskolas – attīstības centrs saka lielu paldies, sacensību galvenajai tiesnesei Zandai Spūlei-Vilcānei! Uz apbalvošanu bija ieradies arī  pārstāvis no JYSK, kas ir LSO sadarbības partneris! Par atbalstu un gardajiem pārsteigumiem, paldies sakām arī Līvānu novada pašvaldībai, “Daugulis un partneri” un Jersikas čipsiem!

Sportistus sacensībām sagatavoja Kokneses pamatskolas – attīstības centra sporta skolotājas Kristiāna Ancelāne un Svetlana Mateša