Kokneses pamatskolas – attīstības centra dejotāji Palsmanē

25.05.2023

20230525palsmanedejufestivals02.jpg25. maijā Kokneses pamatskolas - attīstības centra deju kolektīvs devās uz Palsmani, kur jau ceturto reizi piedalījās Latvijas speciālās olimpiādes organizētajā pasākumā deju festivālā “Deju pietura Palsmane”.

Festivāls notika 2 daļās – tautiskās dejas un modernās dejas. Kopā pasākumā piedalījās 12 speciālo izglītības iestāžu kolektīvi no Latvijas, kā arī Lietuvas Jonišķu un Igaunijas Āmmuste skolām, ar skaistiem un interesantiem priekšnesumiem. Priekšnesumus vērtēja žūrija, kura vēlāk atzina, ka katra skola bija cītīgi gatavojusies šim festivālam un grūti izvērtēt labāko.

Ar skaļiem aplausiem tika sveikti katras skolas dejotāji. Mūsu skolēni ar lielu prieku un interesi vēroja pasākuma norisi.

Ar nelielu koncertu bērnus iepriecināja dziedātājs Kaspars Markševics, kas veltīja dziesmas gan skolotājiem, gan iekustināja dejotājus.

Jau otro gadu pēc kārtas nominācijā Tautas deja – mūsu skolas dejotāji ieguva 1.vietu un saņēma kausu no Latvijas speciālās olimpiādes prezidenta Aigara Laša. Emocijas sita augstu vilni, jo tas bija tik saviļņojoši.

LSO prezidents Aigars Lasis noslēgumā pateicās visiem par skaistajiem priekšnesumiem un novēlēja jauku vasaru. Nākošajā gadā šim pasākumam būs pavisam cita ievirze, tiks noteikti dalībnieki, lai piedalītos starptautiskajā speciālajā olimpiādē, kura notiks Turīnā (Itālija).

Paldies skolas administrācijai par atbalstu deju kolektīvam un iespēju piedalīties deju festivālā Palsmanē, skolotājai Sandrai Auzenbergai par rūpēm festivāla laikā, šoferim Aigaram Romanovskim un visiem mūsu atbalstītājiem!

Inta Balode

Tautisko deju skolotāja