Lāčplēša diena

13.11.2023

20231109lacplesadiena.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgLāčplēša diena ir diena, kas Latvijā vieno cilvēkus un atgādina par brīvības cīņu vēsturisko nozīmi. Šajā dienā, dodoties lāpu gājienā un aizdedzot sveces, tiek godināti kritušie varoņi, kā arī visi tie, kuri devuši savu ieguldījumu Latvijas neatkarības atgūšanā.

Sekmējot izglītojamo līdzdalību, dodot iespēju izjust piederību savai valstij, audzinot patriotismu, rosinot apzināties saikni starp norisēm pagātnē un tagadnē, kā arī atbildību par nākotni un, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā, iestājoties tumsai, visi pulcējās Izglītības iestādes pagalmā, lai dotos lāpu gājienā un ar dziesmām ieskandinātu apkārtni. Gājiens noslēdzās pie Izglītības iestādes centrālajām durvīm, kur, svinīgā noskaņā lāpu ielokā. izglītojamie noskatījās izglītojošu koncertlekciju. Fotoattēli mijās ar video fragmentiem un muzikālu vēstījumu, sniedzot jaunu informāciju par pagātnes notikumiem.

Liels paldies Izglītības iestādes kolektīvam, par atbalstu svētku noskaņas radīšanā.

Maija Zeilāne

speciālās izglītības skolotāja