LSO sacensības basketbolā

07.12.2023

20231207121915.jpgLSO Eiropas basketbola nedēļas ietvaros, 07.12.2023, Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās sacensības basketbolā meitenēm. Piedalījās 8 komandas no sešām izglītības iestādēm - Kokneses pamatskolas – attīstības centra, Pamūšas speciālās pamatskolas, Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra, Rīgas 5. pamatskolas – attīstības centra, Sveķu pamatskolas un Upesgrīvas pamatskolas.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra basketbola komandas izlasi pārstāvēja: Sintija Trofimova, Beāte Avotiņa, Sabīne Jātniece, Arnita Poriņa, Margarita Šaparenko, Santa Mitrovska.

Basketbola elementu stafetē Izglītības iestādes meiteņu basketbola izlases komanda ieguva 2.vietu Latvijas Republikā.

Individuālo basketbolu elementu posmos Sabīne Jātniece ieguva 6 godalgotas vietas:

• “Dribls apkārt konusiem” 3.vieta
  • “Dribls ar uzdevumu” 2.vieta
  • “Soda metieni” 1.vieta
  • “Piespēles mērķī” 2.vieta
  • “Atspoles skrējiens ar driblu” 2.vieta
  • “Dribls ar metienu grozā” 3.vieta

Santa Mitrovska ieguva zelta medaļu “Dribls apkārt konusiem”, savukārt Arnita Poriņa, augumā garākā basketbola komandas spēlētāja, disciplīnā “Metieni no dažādām pozīcijām” ieguva godpilno bronzas medaļu.

Paldies, visiem organizatoriem, LU tiesnešiem, sponsoriem, kā arī mūsu Izglītības iestādes meiteņu izlases komandai.

Svetlana Mateša

sporta skolotāja