Skolēnu dalība Latvijas Olimpiskās komitejas konkursā

09.06.2023

20230608lokkonkurss06.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra 8.c klases skolēns Adrians Aksels Borozinskis un 9.c klases skolēns Mihails Prilepiševs piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2023” eseju konkursā “Kā es izprotu Godīgu spēli sportā un ikdienā?”.

Radošos darbus vērtēja kompetenti profesionāļi – māksliniece Ieva Bondare un delfi.lv MPV galvenais redaktors Ingmārs Jurisons. Eseju konkursā tika iesūtītas 85 esejas, Adrians ieguva 1. vietu, Mihails 2.vietu.

8. jūnijā abi uzvarētāji tika uzaicināti uz laureātu apbalvošanas pasākumu Latvijas Olimpiskajā centrā Rīgā. Mihails un Adrians pozitīvi novērtēja noslēguma pasākuma brīnišķīgo atmosfēru, priecājās par saņemtajām balvām. Pateicamies Izglītības iestādes administrācijai par atbalstu pasākuma apmeklējumam.

Foto: Roman Korsakov

Daina Logina un Malda Sokolovska