Atgādnes angļu valodā – darbības vārds (izglītības programmas kods 21015811)

atgadnesangluvaloda.jpgAtgādnes angļu valodā – darbības vārds

Mācību atbalsta materiāls “Atgādnes angļu valodā – darbības vārds” veidots atbilstoši pamatizglītības mācību priekšmeta “Angļu valoda” standartā izvirzītajiem mērķiem, ievērojot speciālās pamatizglītības programmā izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem izvirzītos uzdevumus.

Atgādņu krājumā īsā, koncentrētā veidā sniegta vizualizēta informācija angļu valodas apguvei, lai sekmētu zināšanu apguvi un nostiprināšanai par darbības vārdu.

Atgādnes izmantojamas mācību stundās un individuālajās nodarbībās, lai palīdzētu skolēniem apgūt pamatizglītības standarta prasības. Tajās sniegta svarīgākā informācija, likumi un izcelts būtiskākais.

Atgādņu krājums sagatavots vecumposmam piemērotā formā – ērti lietojams, vizuāli pārskatāms un saprotams.Atgādņu krājumu sagatavoja Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskais dienests, izmantojot portālu https://www.uzdevumi.lv/ un citus interneta resursus.