Atgādnes stāstījuma veidošanai “Apģērbs visos gadalaikos”

15.02.2024

atgadnesapgerbsbalinabilde.jpgAtgādnes stāstījuma veidošanai “Apģērbs visos gadalaikos”

Mācību  materiālu “Atgādnes stāstījuma veidošanai “Apģērbs visos gadalaikos”’’ izveidojusi Kokneses pamatskolas – attīstības centra speciālās izglītības skolotāja, logopēde Nellija Bāliņa. Tās izmantojamas sākumskolas un speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem. Izmantojot atgādnes, ir iespēja mācīties veidot stāstījumu, aprakstot apģērba krāsu, veidu, faktūru un pielietojumu, nostiprināt zināšanas un priekšstatus par gadalaikiem. Mācību materiāls veicinās izglītojamo valodas, komunikācijas un dialoga prasmju veidošanu. Uzdevumus ir iespējams veikt vairākās  grūtības pakāpēs.