Kokneses pamatskola – attīstības centrs sagaida 2021./2022. mācību gadu

20.09.2021

20210920_143630.jpg Kad koku lapas sāk zaudēt savu vasarīgo krāšņumu, zaļā krāsa lēnām pārtop dzeltenā vai sarkanīgā tonī, vēsais vējš traucas pāri koku galotnēm, zinām, ka tuvojas rudens, un skolā sāks skanēt zvans, kurš Kokneses pamatskolā – attīstības centrā aicinās uzsākt jaunu mācību gadu. Skolēniem tā ir bezrūpīga vasaras brīvlaika atpūta ar piedzīvojumu un jautrības mirkļiem, bet izglītības iestādes kolektīvam tas ir laiks, lai sagatavotos jaunam darba cēlienam.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir mūsdienīga speciālās izglītības iestāde, kura nodrošina kvalitatīvu mācību un audzināšanas procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām, tādēļ sagaidot jauno 2021./2022.mācību gadu tika uzlabotas un papildinātas skolas telpas – iekārtota Montessori klase un datorklase skolēniem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem, veikts telpu kosmētiskais remonts, kā arī internāta telpās ieliktas durvis, sadalot to ugunsdrošās zonās. Viena no šīs vasaras prioritātēm bija skolas estētiskās vides uzlabošana ar mākslinieka otas palīdzību – tika radīti brīnišķīgi sienas gleznojumi, par kuriem lielu paldies sakām vizuālās mākslas skolotājai un MTelpas vadītājai E.Māliņai.

Mūsdienās, kad dzīves temps kļūst straujāks, pedagogiem jābūt izglītotiem un radošiem profesionāļiem, kas pārdomā savu pedagoģisko darbību un pielāgo to bērnu vajadzībām. Tādēļ vasarā, gatavojoties jaunajam darba cēlienam, izglītības iestādes pedagogi popularizēja savu labās prakses pieredzi metodisko darbu skatē “Ideju tirgus2021”, piedalījās seminārā “Mūsdienīga un skolēncentrēta mācību stunda”, kuru vadīja IKVD eksperte A.Sokolova un Erasmus+ projektu mobilitātēs Grieķijā, Kiprā un Spānijā.

Uz tikšanos Kokneses pamatskolā – attīstības centrā!