Speciālās izglītības attīstības centra atbalsta pasākumu piedāvājums 2023./2024.m.g.

30.08.2023

kokneses-pamatskolas-ac-atbalsta-pasakumi23.jpgKokneses pamatskola - attīstības centrs, kura nodrošina speciālās izglītības attīstības centra funkcijas, aicina izmantot izglītības iestādes speciālistu piedāvātās bezmaksas konsultācijas un saņemt pedagoģisku un metodisku palīdzību:

• konsultācijas dokumentu sagatavošanai pedagoģiski medicīniskajai komisijai,
  • agrīnu speciālo vajadzību diagnostiku,
  • speciālā pedagoga konsultācijas,
  • logopēda konsultācijas un izvērtējumu,
  • psihologa konsultācijas,
  • metodisku un mācību materiālu sagatavošanu mācību procesa organizēšanai izglītojamiem ar speciālām vajadzībām,
  • konsultācijas pedagogiem, atbalsta personāla speciālistiem, institūciju darbiniekiem par speciālās izglītības jautājumiem, individuālo izglītības apguves plānu sastādīšanu, atbalsta pasākumu nodrošināšanu izglītojamiem u.c.
  • konsultācijas izglītojamo ar speciālām vajadzībām vecākiem/ likumiskajiem pārstāvjiem,
  • izglītojošus pasākumus (kursus, seminārus, praktikumus) par speciālās pedagoģijas jautājumiem (pēc pieprasījuma).

Pieteikšanās konsultācijām: inese.svence@aizkraukle.lv