“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” eksperti Rūķu ciemā

19.12.2023

ruki3.jpgŖūķu ciemā 2023.gada 18. decembrī bija svētki. Kādi? Te ciemojās Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” eksperti.

Čaklos lasītājus sagaidīja divi rūķi, kuri slapjajā laikā, nākot uz bibliotēku, bija pazaudējuši zābakus. Tagad tie bija pakārti pie kamīna, kuros bērni atrada Rūķu ciema vecākā atstātos uzdevumus, kas jāveic, lai saņemtu Ziemassvētku dāvanu – kalendāru “Izkrāso 2024. gadu!”. Pirmajā uzdevumā skolēniem bija uzmanīgi jāklausās, lai rotājumus eglītē saliktu, kā teikts tekstā. Otrajā - jāatmin mīklas, ko uzdeva mazais 2024. gada pūķītis. Trešajā - jāatveido ar kustībām uzrakstītais vārds tā, lai citi to varētu atminēt. Pēc paveiktajiem uzdevumiem “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” eksperti saņēma kalendārus, kuros meklēja savas un draugu vārda dienas, dzimšanas dienas, apskatīja Agijas Stakas melnbaltos zīmējumus.

Ziemassvētku dāvanas saņēma 19 eksperti, kuriem vēl jāpabeidz lasīt žūrijas kolekcijas grāmatas un jāaizpilda tiešsaistes anketa, lai noslēgtu darbu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2023”.

Noslēgumā rūķi izteica vēlējumu: “Lai atliek laiks grāmatu lasīšanai!”

Kokneses pamatskola – attīstības centra

bibliotekāre Aija Kārkliņa