Es iesaku Tev izlasīt!

02.12.2021

img_20211124_164808_2.jpg Novembra mēnesī bibliotēkā notika pasākums “Es iesaku Tev izlasīt!”. Pasākumā grāmatas reklamēja bērni, katrs prezentējot savu izlasīto grāmatu, sēžot stāstnieka krēslā. Bērnus klausīties bija ieradies Ziemassvētku rūķis, lai varētu aiznest ziņu par čaklajiem lasītājiem Ziemassvētku vecītim.

Sākumā, lai skolēni justos droši, viņi noklausījās runājošo pasaku “Divi lācēni” par siera rituļa dalīšanu, kur ilustrācijas bija veidotas no plastilīna.

Pirmais stāstnieka krēslā pie rūķīša sēdās Kirills Šiļonoks, lai stāstītu par P. Tramminema grāmatu “Kā sagaidīt citplanētiešus”, sniegtu 5 padomus, kā izturēties pret citplanētiešiem. Viktorija Bogdanova un Tomass Neviero prezentēja Beranta un Kvieskaites grāmatu “Bubuļbailes”, iepazīstinot ar drosmīgajiem draugiem vāverēnu un vārnēnu, kuri apņēmās atrast pazudušo bumbu, pat ja nāktos uzveikt pašas lielākās BUBUĻBAILES. Daniels Mežaraups reklamēja Bērziņas dzejoļu krājumu “Mammas dzejoļi”, nolasot dzejoli. Santa Mitrovska stāstīja par A. Vanagas darbu “Pagalma enciklopēdija jeb kas tad tas?”, kur galvenais varonis ir kaķis – cēls šķirnes kaķis ar īpašu raksturu un augstu pašapziņu. Visas grāmatas, ko bērni prezentēja, bija no “Bērnu un jauniešu žūrijas 2021”.

Paldies mazajiem stāstniekiem par grāmatu prezentēšanu!

Bibliotekāre Aija Kārkliņa