Mirkļa brīnums

16.12.2021

img202112151442261.jpgZiemassvētki ir labo darbu laiks. Laiks, kad varam pateikties, iepriecināt kādu.

Bibliotēkā čaklākie grāmatu lasītāji jau rudens mēnešos uzsāka grāmatu vērtēšanu lasītprasmes programmā “Bērnu un jauniešu žūrija 2021”. Šobrīd žūrijā lasa 16 skolēni. 15. decembrī žūrijas eksperti pulcējās bibliotēkā, lai mirkli būtu kopā muzikālajā Ziemassvētku pasakā “Labo domu Ziemassvētki”.

Pasākuma laikā pienāca vēstule no Ziemassvētku vecīša, kurš ar rūķu palīdzību bija atsūtījis dāvaniņas žūrijas lasītājiem. Paldies no Ziemassvētku vecīša saņēma: Santa Mitrovska, Elīza Marta Sondore, Signe Kanča, Sabīne Jātniece, Viktorija Bogdanova, Deniss Sviridovs, Kirills Šiļonoks, Maksimiliāns Sivačenko, Tomass Neviero, Daniels Mežaraups, Daneks Auzāns, Beāte Avotiņa, Rinalds Didzis Kūla, Kitija Klibiķe, Megija Krūze, Adrians Borozinskis. Daļa čaklo lasītāju saslimuši, tāpēc Ziemassvētku vecīša sūtīto krāsojamo kalendāru 2022. gadam saņems, kad ieradīsies skolā.

Paldies skolēniem, kuri nebaidījās un iesaistījās žūrijas grāmatu vērtēšanā!

Aija Kārkliņa

bibliotekāre