06.06.2023

microsoftizmantosanasrikierasmus22attels.jpgMetodiskais materiāls "Microsoft rīku pielietošanas iespējas mūsdienīgā un izglītojošā mācību procesā"

Metodisko materiālu "Microsoft rīku pielietošanas iespējas mūsdienīgā un izglītojošā mācību procesā" ir izveidojušas Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Lāsma Gūte un Līga Ziemele, izmantojot Erasmus+ projekta mobilitātes kursos “Microsoft for Education: Powerful Tools to Create, Share and Inspire” gūtās zināšanas. Daudzveidīgie Microsoft programmas izmantošanas rīki Pear Deck, Sway, Nearpod, Slido ir noderīgi ikviena pedagoga darbā, jo ar to palīdzību var vadīt mācību stundas interaktīvā veidā, veicinot skolēnos interesi un motivāciju, izmantot tās kā koplietošanas platformu izglītības satura kopīgošanai.