Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim

23.01.2022

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgMetodiskais materiāls “Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim”

Erasmus+ projektu mobilitātes ir milzīgs iedvesmas avots pedagogu nākotnes plāniem un, iespējams, īsts pagrieziena punkts tālākajai izaugsmei un profesionālajai pilnveidei. Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājām L. Gūtei un M. Zeilānei bija iespēja piedalīties Erasmus+ mobilitātē un iepazīties ar Erasmus+ projektu veidošanu soli pa solim, sākot no idejas līdz projekta realizēšanai.

Metodiskajā materiālā “Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim” apkopotas Erasmus+ projekta veidošanas un vadības kursos  gūtās zināšanas, kas sniedz ieteikumus Erasmus+ projektu sagatavošanā.