eTwinning nedēļas

28.09.2023

etwinning-menesis.jpgKokneses pamatskola - attīstības centrs aicina piedalīties no 25. septembra līdz 20. oktobrim eTwinning nedēļās, kuras  atspoguļos gada tēmu “Inovācijas un izglītība”, sasaistot to ar 2024. gada tēmu “Labbūtība izglītības iestādēs”. Kampaņa “eTwinning nedēļas” norisināsies gada tēmai speciāli izveidotā grupā Eiropas Skolu izglītības platformā.

Gan skolotājiem, gan skolēniem būs pieejami iedvesmojoši resursi, aktivitātes un tīmekļsemināri interaktīvas spēļu zonas veidā. eTwinning dalībniekiem paredzētas aktivitātes un tīmekļsemināri par tematu “Inovācijas un izglītība”, īpašu uzmanību pievēršot skolotāju un skolēnu labbūtībai. Šogad kampaņa būs daudz plašāka nekā tikai inovācijas izglītības iestādēs, par prioritāti izvirzot skolēnu un skolotāju holistisku attīstību, izmantojot tādas labbūtības prakses kā apzinātība, sociāli emocionālā mācīšanās un pašaprūpe. Kampaņas laikā dalībnieki varēs piedalīties arī vairākos tīmekļsemināros par tādām tēmām kā personīgā un sociālā attīstība, skolēnu integrācija un mākslīgais intelekts. eTwinneri aicināti arī dalīties ar fotoattēliem, video un sasniegumiem, kas saistīti ar kampaņu, kā arī dalīties ar savu pieredzi, veicinot labklājību izglītībā.

Par eTwinning nedēļām

eTwinning nedēļās tiek organizētas kampaņas, lai ne tikai aktivizētu eTwinning iesaistīto skolotāju un skolēnu rosīšanos jaunu projektu veidošanā, bet arī informētu plašāku sabiedrību par iespējām, ko piedāvā dalība eTwinning – skolu partnerību Eiropā veidošanas programmā ar nolūku veidot projektus, integrējot tos mācību procesā.

Inese Svence

projekta e-Twinning koordinatore