eTwinning projekts “Christmas traditions in Latvia and Poland”

19.12.2023

apsveikumi.jpgetwinning_logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Gunita Dambe, Sandra Riekstiņa, Sandra Paļčevska un Aija Kārkliņa 2023. gada decembrī sāka realizēt kopā ar Stefana Żeromskiego vārdā nosauktās skolas Podstawowa nr. 2 no Polijas  eTwinning projektu “Christmas traditions in Latvia and Poland”.

Darbošanos projektā sākām ar interaktīva plakāta veidošanu, izzinot Ziemassvētku tradīcijas skolēnu ģimenēs. Paralēli šai aktivitātei 3. – 9. klašu un arodklašu audzēkņi iesaistījās Ziemassvētku kartiņu gatavošanā, rakstot tekstu angļu valodā. Mūsu apsveikumi jau ir pastnieka somā ceļā uz partnerskolu Polijā, kur tos saņems divdesmit pieci 4. klases skolēni. Savukārt, skolotāja Sandra Paļčevska ar 4. – 7. klašu skolēniem ne tikai dziedāja Ziemassvētku dziesmas, bet arī ar zvaniņiem, kur katram ir viena noteikta augstuma skaņa, spēlēja populāru melodiju pavadījumu. Ziemassvētku dziesmu video ieraksts priecēs partnerskolu Polijā un vecākus klases eglītē, izjūtot lepnumu par savu bērnu paveikto. ETwinning projekta noslēguma aktivitātē latviešu un poļu izglītojamie viens otru iepazīstinās ar kādu no savas tautas Ziemassvētku tradīcijām. Skolotāja Gunita Dambe ar skolēniem gatavos un ceps piparkūkas, skaistākos un garšīgākos mirkļus iemūžinot fotoattēlos.  Ceram, ka piparkūku smarža sasniegs arī poļu draugus.

Vēlam, lai apsveikumi ātrāk nokļūst pie adresāta – mūsu projekta partnera, gaidām arī paši Ziemassvētku sveicienus no Polijas.

eTwinning projekta “Christmas traditions in Latvia and Poland”

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāju komanda