Mācību materiāls/video stundas plāns angļu valodā 3.klasei

“Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.”

Mācību materiālu/video stundas plānu angļu valodā 3.klasei tēmas “Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.” zināšanu nostiprināšanai, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Ineta Gerasimova.

Skolēniem ar speciālām vajadzībām angļu valoda ir viens no sarežģītākajiem mācību priekšmetiem. Lai mācību programmas apguvi atvieglotu, skolotājam ir svarīgi izmantot daudzveidīgas mācību metodes un paņēmienus. Kā viena no interaktīvām metodēm var būt video stunda, kura ļauj skolēnam aktīvi iesaistīties stundas gaitā.

Video stundas plāns ir izveidots par tēmu “Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.”, izmantojot interneta vietnes www.agendaweb.org piedāvātos video resursus. Mācību materiālā iekļautie dažādie uzdevumi nostiprinās skolēnu zināšanas, attīstīs viņu klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes.