#1DayMore4Volleyball

29.02.2024

volejbolsbilde.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra sportisti, sekojot Latvijas Volejbola federācijas aicinājumam piedalīties Eiropas Volejbola konfederācijas unikālā iniciatīvā #1DayMore4Volleyball, 29. februārī aktīvi pavadīja sporta stundas pielietojot dažādus volejbola elementus. Šīs dienas svinības notiek 29. februārī, un tās mērķis ir pulcēt cilvēkus, sporta skolas un komandas visā Latvijā, sekmējot draudzības sajūtu un vienlaikus popularizējot volejbolu dažādos prasmju līmeņos.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra sporta skolotāju moto šajā dienā ir: “Jo vairāk kustības bērns apgūst, jo labāk attīstās koordinācija un veiklība. Tas dod iedrošinājumu attīstīt visas nepieciešamās īpašības, lai darbotos arī volejbolā”. Volejbols ir komandas sporta veids un nozīmīgākā īpašība, ko tas attīsta mūsu skolā, ir atbildība. Izglītojamie mācās darboties komandā un komunicēt, kas ir īpaši svarīgi bērniem ar speciālām vajadzībām.

Vienosimies kopīgās aktivitātēs, lai padarītu šo dienu par īpašiem sporta svētkiem, radot pozitīvu noskaņu un nostiprinot godīgas spēles un draudzības vērtības!

#1DayMore4Volleyball #specialeducation

Kristiāna Ancelāne, Svetlana Mateša