Dzimšanas dienu pasākums "Daudz laimes, jubilār!"

02.12.2022

daudzlaimes2022113003.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra 8. internāta grupas skolēniem izveidojusies tradīcija atzīmēt dzimšanas dienas klases biedru lokā. Tas ir skaists pasākums, kas izaicina klasi aktīviem, draudzīgiem, neparastiem un radošiem piedzīvojumiem.

30. novembrī skolēni kopā ar internāta skolotāju noorganizēja dzimšanas dienu pasākumu “Daudz laimes, jubilār!” rudens mēnešos dzimušajiem jubilāriem. Lai pasākums izdotos, katram bija dots savs uzdevums, kā noformēt viesību norises vietu, svētku galdu, kādas spēles spēlēt ballītē, kādu pārsteigumu sagādāt jubilāriem.

Pasākuma ievadā, aizdedzot dzimšanas dienas svecītes, klases audzinātāja izstāstīja katram jubilāram veltītu dzimšanas dienu stāstu. Grupas biedri un viesis veltīja gaviļniekiem sirsnīgus vēlējumus. Pasākuma gaitā daudz prieka un jautrības sagādāja foto sesija, dejas, spēles, piemēram, sacensības kurpju auklu siešanā ar bieziem cimdiem ….! Lielu azartu izraisīja “Mēmais šovs”, kad jubilāri uzaicināja apkārtējos uzminēt, kāda ir viņu viskvēlākā vēlēšanās. Atmosfēra bija lieliska! Dzimšanas dienu ballīti sirsnīgu un neaizmirstamu veidoja skaisti klātais galds ar svētku kliņģeri.

Gaviļnieki un pārējie pasākuma dalībnieki atzina, ka šādi svētki sniedz prieka sajūtu un veicina draudzīgākas attiecības klases kolektīvā. Pateicamies Izglītības iestādes direktorei par sniegto atbalstu svētku galda sarūpēšanai!

Lai mācību gads būtu enerģijas un prieka pilns, lai savstarpējās attiecības saskanīgākas, sarūpēsim vairāk šādus svētku brīžus!

Daina Logina

skolotāja