Elektrodrošība

10.05.2022

elektrodrosiba1005202201.jpg2022.gada 10.maijā Skolu programmas "Dzīvei gatavs" vieslekciju – “Elektrodrošība” klātienē novadīja AS "Sadales tīkls" Inspekcijas un darba aizsardzības funkcijas inženierinspektors Jānis Ozoliņš.

Elektrība ir mūsu palīgs, taču, rīkojoties neapdomīgi, tā var pārvērsties par bīstamu ienaidnieku. Ik gadu bērni gūst dažādas elektrotraumas, un visbiežāk tas notiek sev pazīstamā vidē – mājās, pagalmā vai tuvējā apkārtnē. Iemesli, kādēļ notiek satikšanās ar elektrisko strāvu, atšķiras pēc vecuma. Mazi bērni lielākoties gūst elektrotraumas, iepazīstot pasauli sev apkārt, savukārt jau paaugušies – neuzmanības, nezināšanas vai pārdrošības dēļ. Elektrodrošība ir viena no AS "Sadales tīkls" prioritātēm, tāpēc – jo vairāk zināsi par elektrību, jo labāk pratīsi ar to sadzīvot!

Zaiga Krēsliņa

skolotāja