“Es Tev varu iemācīt!”

12.04.2023

1677661903297.jpgAizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestāžu attālinātais pasākums “Es Tev varu iemācīt!”

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu “Bērziņš” un “Pienenīte” bērni šī gada marta mēnesī piedalījās, Aizkraukles pilsētas PII “Saulīte” organizētajā Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestāžu attālinātajā pasākumā “Es Tev varu iemācīt!”.

Pasākumam dalībnieki izdomāja kādu radošu darbības aktivitāti. Skolotājas Guna Kruka un Ligita Muižniece kopā sagatavoja prezentāciju ar norādījumiem nodarbības apmācībai “Sīpoliņa piedzīvojumi”. Pēc visu prezentāciju iesūtīšanas, Aizkraukles pilsētas PII “Saulīte” veica izlozi, kāda aktivitāte bija jāizpilda. Mums bija jāizveido saulīte pēc Pļaviņu PII “Bērziņš” grupas “Zīlīte” bērnu norādījumiem. Veicamā uzdevuma laikā tika veidots apliecinājums – foto un video ar moto “Mēs arī to varam!”  Savukārt mūsu izveidoto nodarbību pildīja Jaunjelgavas PII “Atvasīte” grupas “Ābolīši” bērni.

Ligita Muižniece, Guna Kruka

skolotājas