Izaugt #sportiņā

26.04.2024

20240426-091445.webp20240426-sportina-afisa.webpKokneses pamatskolā – attīstības centrā Olimpiskais mēnesis noslēdzās 26. aprīlī ar Olimpiskās dienas 2024 aktivitātēm. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, kas tiek organizēts par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas gadadienai. Visa Izglītības iestādes saime pulcējās sporta zālē, lai kopīgi noskatītos tiešraides stundu par Olimpiskajiem simboliem.

Šogad iepazināmies ar Olimpisko lāpu, tās ceļu līdz spēlēm un citiem ar šo simbolu saistītajiem jautājumiem. Turpinājumā 7. un 8. klašu skolēnu Sintijas Trofimovas, Margaritas Šaparenko, Andreja Latkovska un Daniila Sviridova vadībā piedalījāmies Vislatvijas vingrošanā, veicot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu.

Noslēgumā visi dalībnieki svinīgi saņēma sertifikātus par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2024.

Elīna Ivanāne

metodiķe