Izteiksmīgas runas konkurss “Valodiņa 2024”

21.02.2024

20240216135305.jpg2024. gada 16. februārī mūsu skolas skolēni Tomass Neviero (4.a.klase), Sabīne Jātniece (8.a klase) un Arnita Poriņa (1.arodklase) devās uz Latvijas speciālo skolu izteiksmīgas runas konkursu “Valodiņa - 2024”, kas notika Dienvidkurzemes novada Padures pamatskolā.

Žūrijā piedalījās kordiriģente, teātra un kino aktrise Karīna Tatarinova, Tradicionālās kultūras pētniece un kultūras pasākumu producente, starpnozaru mākslas grupas "SERDE'' vadītāja Signe Pucena un volejbola komandas “Aizpute” galvenais treneris, pedagogs Gints Sedols, kuri izglītojamo sniegumu vērtēja, paceļot un parādot sirsniņas. Maksimālais sirsniņu skaits bija 10. Sabīne un Arnita ieguva 9 sirsniņas, bet Tomasa sniegums tika novērtēts ar 10 sirsniņām.  Pēc katra priekšnesuma saņemti vērtīgi, uz izaugsmi vērsti komentāri.Par piedalīšanos balvā saņēmām ziedus, tradīciju burtnīcu “Zaļumballes”, interesantas grāmatas, saldumus  un  pateicības rakstus par izcilu sniegumu izteiksmīgas runas konkursā “Valodiņa 2024”. Pasākuma izskaņā Tomass saņēma specbalvu no starpnozaru mākslas grupas "SERDE'' vadītājas Signes Pucenas.

Paldies skolotājām Aijai Kārkliņai, Inesei Krastiņai un Jolantai Rotkājai par skolēnu sagatavošanu dalībai šajā konkursā.  Paldies vecākiem par sniegto atbalstu. Vislielākais paldies mūsu Izglītības iestādes administrācijai par atbalstu un iespēju piedalīties.

Jolanta Rotkāja

Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas vadītāja