Ko tu proti?

29.01.2024

20240122165222.jpgLatviešu valodas aģentūras organizētajā konkursā “Ko tu proti?”, kura mērķis bija attīstīt bērnos radošumu, rosināt interesi par dažādiem literārajiem tēliem un veicināt lasītprasmi, piedalījās arī 9. internāta grupas skolēni.

Skolēni pildīja uzdevumus, kas bija uzdoti šim konkursam radītajā žurnālā zinātkāriem bērniem “KĀ LAPSĒNS IEMĀCĪJĀS RAKSTĪT”. Veicot uzdevumus dalībnieki  klausījās,  lasīja, rakstīja, krāsoja, vēroja, atbildēja uz jautājumiem un ar lielu interesi kopā ar skolotāju vairākas reizes pārlasīja komiksu un ludziņu par žurnāla varoņu piedzīvojumiem. Bērniem patika visi iepazītie tēli – lapsēns Rūdis, ezītis Oskars, vārna Matilde, āpsis un īpaši lapsiņa Lilipīna. Konkursa rīkotājiem izvērtēšanai tika nosūtītas pašu sarakstītas dzejas rindas, lai iepriecinātu lapsiņu Lilipīnu dzimšanas dienā:

ekranuznemums-2024-01-29-195704.jpgLai visiem veiksmīga, radoša, pozitīva un panākumiem piepildīta katra diena skolā un mūsu grupai dalība konkursā!

Kokneses pamatskolas – attīstības centra

speciālās izglītības skolotājas Dace Ūdre,       Gunita Dambe