Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojas kolēģi no Saldus novada

15.12.2023

bilde11.jpgKad gaisā jūtama Ziemassvētku elpa un skolā smaržo pēc piparkūkām, Kokneses pamatskolu – attīstības centru apmeklēja Saldus novada izglītības iestāžu atbalsta personāls.

Viesi iepazinās ar izglītības iestādē esošajiem mācību resursiem, piedāvātajiem atbalsta pasākumiem un korekcijas nodarbībām, kā arī noklausījās lekciju ar ieteikumiem par dažādu stratēģiju izmantošanu izglītojamo uzvedības vadīšanai, korekcijai un agresijas novēršanai. Metodiskās dienas dalībniekiem bija iespēja tikties ar logopēdēm, izglītības psihologu, sociālo pedagogu un dabas vides estētikas studijas speciālistēm, lai pārrunātu ikdienas darba aktualitātes un atbalsta pasākumu nozīmi izglītojamo ar speciālām vajadzībām iekļaušanai izglītības procesā. Dienas noslēgumā kolēģi no Kurzemes saņēma atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī diskutēja par Latvijas izglītības sistēmas veiksmēm un trūkumiem iekļaujošas izglītības jomā, uzsverot atbalsta komandas nozīmību un nepieciešamību katrā izglītības iestādē.

Ineta Gerasimova

metodiķe