Maskošanās sadancis Sēlijā

26.02.2024

sadancis2202202408.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs saņēma ielūgumu piedalīties Jaunjelgavas kultūras centra organizētajā pasākumā “Maskošanās sadancis Sēlijā”, kurš notika 2024.gada 22. februārī un pulcēja dalībniekus no Rīgas 41.vidusskolas, Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Lubānas kultūras nama, Aizkraukles Novada vidusskolas, Daudzeses pamatskolas un Jaunjelgavas kultūras centra.

Mūsu dejotāji pagājušajā gadā pirmo reizi piedalījās šādā koncertā un ar lielu atbildību gatavojās šim pasākumam. Uzstājāmies ar trīs dejām, parādot, ka mūsu skolā ir talantīgi un dejotgriboši bērni. Koncerts iepriecināja gan skatītājus, gan pašus dalībniekus, jo ar skaļiem aplausiem tika sveikts ikviens kolektīvs. Noslēgumā bija jautra un atraktīva masku ballīte.

Liels paldies Izglītības iestādes administrācijai par iespēju piedalīties, skolotājai Sandrai Auzenbergai par atbalstu un palīdzību gatavojoties.

SKATĪT VAIRĀK

Inta Balode