Radošās pašizpausmes pasākums “ Talantiņš” Neretā

19.04.2024

talantinsnereta17042024.jpg2024.gada 17.aprīlī pirmsskolas Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni Gabija Jansone un Lūkass Kristiāns Ulpe piedalījās Aizkraukles novada pirmsskolas vecuma bērnu radošās pašizpausmes pasākumā “Talantiņš” Neretas kultūras centrā, ko organizēja Neretas pirmsskolas izglītības iestāde “Ziediņš” sadarbībā ar Aizkraukles izglītības pārvaldi un Neretas kultūras centru.

Pasākums tika organizēts ar mērķi rosināt sabiedrības interesi un veicināt tās līdzdalību jauno talantu radošajai pašizpausmei. Katram dalībniekam bija iespēja parādīt savu talantu kādā no mākslas jomām – dziedāšanā, dejošanā, deklamēšanā, aerobikā, muzicēšanā vai pat burvju triku rādīšanā, kopumā 27 priekšnesumos.

Gabija un Lūkass uz Neretas kultūras centra lielās skatuves izpildīja V.Veideles dziesmu “Sila rūķi”, parādot skatītājiem un klausītājiem savu talantu dziedāšanā (Lūkass) un dejošanā (Gabija). Saņemtais publikas atbalsts un aplausi palīdzēja mazajiem māksliniekiem uz skatuves justies brīvi, atraisīti un pārliecinoši.

Ar lielu interesi un patiesu prieku bērni vēroja un klausījās citu vienaudžu priekšnesumus.

Mērojot garo ceļu uz Neretu kopā ar Bebru PII “Bitīte”, Kokneses PII “Gundega” un Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērniem, Gabija un Lūkass ieguva jaunus draugus. Pasākumā īpaši labas attiecības izveidojās ar Aizkraukles PII “Zīlīte” meitenēm Emīliju un Elzu.

Noslēgumā visi dalībnieki tika apbalvoti ar pateicībām un keramikas medaļām “Talantiņš”, kā arī saņēma “pārsteiguma” dāvanas no pasākuma sponsoriem.

Paldies par sirsnīgo atbalstu visiem, kas bija ar mums kopā – skolas direktorei Anitai Ščerbinskai, grupas “Bērziņš” skolotājai Ligitai Muižniecei, skolotāja palīgam Rudītei Grēvelei un vecākiem.

Inese Urtāne

pirmsskolas skolotāja