Seminārs “Uzvedības problēmu risināšanas iespējas izglītības iestādē” Ļaudonas pamatskolā

25.03.2024

laudona1.jpgViena no grūtāk risināmām problēmām mācību un audzināšanas procesā  ir neatbilstošas izglītojamo uzvedības klātbūtne. Uzvedības radītās problēmas ietekmē gan pedagoga darbības kvalitāti, gan bērnu mācību sasniegumu rezultātus. Risinot problēmas, būtiski ir saprast, ka palīdzība ir nepieciešama gan tam, kuram ir uzvedības traucējumi, gan tam, pret kuru uzvedības negatīvās izpausmes tiek vērstas.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra direktores vietniece metodiskajā darbā Inese Svence un metodiķe Ineta Gerasimova 2024.gada 20.martā devās uz Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolu, lai seminārā “Uzvedības problēmu risināšanas iespējas izglītības iestādē” pārrunātu par uzvedības negatīvo izpausmju būtību, cēloņiem, šo   izpausmju profilaksi un korekciju, izmantojot pedagoģiskās stratēģijas negatīvas uzvedības izpausmju novēršanā vai mazināšanā. Semināra noslēgumā tika analizētas konkrētas problēmsituācijas, meklēti risinājumi un sniegti ieteikumi, diskutēts par aktualitātēm Latvijas izglītības sistēmā.

Paldies semināra dalībniekiem par atklātību, pozitīvismu un ieinteresētību!

Ineta Gerasimova

metodiķe