Sirdsdziesmas popiela

img-20240221-wa0010.jpg

2024.gada 15. februārī Kokneses pamatskolas – attīstības centrā norisinājās aizraujošs pasākums – Popiela Valentīndienas noskaņās. Modernas, radošas vadītājas klātesošos pārsteidza ar aizrautīgām dejām un dziesmām, ievilinot dažādu paaudžu mūzikas skaņās, iedrošinot dalībniekus uzstāties, nebaidīties un uzdrīkstēties.

Klašu grupas bija sagatavojušas priekšnesumus, attēlojot sev tīkamākā žanra un izpildītāja dziesmu. Izskanēja gan pašmāju hiti, piemēram, Bermudu Divstūra “Šūpojam masas”, gan pasaulē populāras dziesmas – “I like to move it”, “Money, money, money” u. c. Katras uzstāšanas laikā varēja izjust bērnu sirds siltumu, dzirksti un aizrautību, tāpēc bija grūti izvērtēt, kurš izpildījums ir labākais. Pateicību par piedalīšanos saņēma visi dalībnieki, tomēr pirmo vietu un skatītāju simpātijas balvu pēc žūrijas un grupu balsojuma saņēma septītās internāta grupas skolēni, izpildot dziesmu “I like to move it”, tērpušies fantastiskos masku tērpos. Jāpiebilst, ka par 1. – 3. iegūto vietu jaunos māksliniekus tālākiem radošiem darbiem noteikti motivēja saņemtās veicināšanas balvas – dāvanu kartes.

Pasākuma pievienotā vērtība ir ne tikai pozitīvas enerģijas uzņemšana, bet arī skatuves uzstāšanās mākslas prasmju pilnveidošana, sadarbības spēju veicināšana, atbildības sajūtas un pienākuma apziņas izkopšana skolēnos.

Līga Ziemele

Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas skolotāja