Skolēnu vecāki tiekas “Vecāku skoliņā”

23.02.2024

20240220163410.jpgTurpinot savstarpējo izglītības iestādes un vecāku sadarbību, 2024.gada 20.februārī Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika kārtējā “Vecāku skoliņas” nodarbība, kuras laikā vecāki viesojās mūzikas klasē, lai kopā ar skolotāju Sandru Paļčevsku izpildītu dažādus muzikālus uzdevumus – atpazītu tautas dziesmu melodijas, nospēlētu tās, izmantojot dažādus netradicionālus mūzikas instrumentus.

Savukārt, direktores vietniece Inese Svence un  angļu valodas skolotāja Ineta Gerasimova pastāstīja par Chrombox piedāvātājām iespējām izglītības procesā un iesaistīja skolēnu vecākus dažādu uzdevumu veikšanā.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par aktivitāti, ieinteresētību un pozitīvo gaisotni!

Ineta Gerasimova

metodiķe