Uzvara konkursā “Teātris mūzikā 2024”

18.04.2024

whatsapp-image-2024-04-18-at-13-28-20.jpg2024. gada 17. aprīlī Kokneses pamatskolas – attīstības centra Popielas uzvarētāji 7. internāta grupas skolēni piedalījās konkursā “Teātris mūzikā 2024”, kas norisinājās Sveķu pamatskolā. Šis pasākums ir kļuvis par tradīciju Jaungulbenes pagasta izglītības iestādēs, jo notiek katru gadu.

Šogad konkursa žūriju, skatītājus un dalībniekus ar priekšnesumiem priecēja Smiltenes novada speciālā pamatskola, Valmieras Gaujas Krasta vidusskola – attīstības centrs, Rudzātu speciālā pamatskola, Kokneses pamatskola – attīstības centrs un Sveķu pamatskola.

Mūsu skolas priekšnesums “I like to move it” izcēlās ar atraktīvu solistu – Aigaru Steseli, kas izpelnījās skatītāju un žūrijas aplausus visa priekšnesuma garumā, kā arī ar skaistajām maskām lauviņu – Sintiju Trofimovu, tīģerīti – Margaritu Šaparenko, žirafi – Andreju Latkovski, zebru – Ervīnu Kazļenoku, begemotu – Daniilu Sviridovu, kuri savus tēlus atklāja skaistā un atraktīvā dejā. To novērtēja arī žūrija un piešķīra māksliniekiem 1.vietu. Galvenais skolēnu ieguvums ir pašapziņas celšanās, pieredzes gūšana uzstājoties svešas auditorijas priekšā, pilnveidojot skatuves kultūru.

Paldies viesmīlīgajiem Sveķu pamatskolas skolotājiem un draudzīgajiem skolēniem!

Paldies mūsu skolas administrācijai par rasto iespēju piedalīties šajā pasākumā!

Laimdota Stepēna

internāta skolotāja