Viesošanās Pļaviņu dienas aprūpes centrā

26.04.2022

20220426115641.jpg 2022.gada 26. aprīlī individuālas mācību jomas devīto klašu skolēni piedalījās projekta “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” aktivitātē “Draugi’’, apmeklējot dienas aprūpes centru Pļaviņās. Ar skolēniem kopā devās skolotājas D. Ūdre un M. Sokolovska.

Centrā pilngadīgās personas ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionāliem traucējumiem pavada laiku, socializējas un apgūst dzīves prasmes.

Centra darbinieces iepazīstināja skolēnus ar centra darbu un apmeklētāju radošajiem darbiem, veiktiem dažādās tehnikās. Apskatot centra telpas, redzējām, cik daudz iespēju ir centra apmeklētājiem – spēlēt attīstošās spēles, izmantot interaktīvos ekrānus, datortehniku un trenažierus.

Kopā ar centra darbiniekiem un apmeklētājiem veidojām pavasarīgu kolāžu, gājām muzikālās rotaļās. Pie tējas galda pārrunājām turpmākās sadarbības iespējas, lai pēc laika atkal satiktos kādā kopīgā pasākumā.

Malda Sokolovska

skolotāja