​Mācību materiāls - darba lapas "Velniņi"

velninidl.jpgMācību materiāls - darba lapas "Velniņi"

Mācību materiālu 8. klases izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 21015811)  literatūras stundām tēmas “Fantāzija” apguvei par Rūdolfa Blaumaņa literāro pasaku “Velniņi” izstrādāja speciālās izglītības skolotāja Aija Kārkliņa.

Darba lapas veidotas tā, lai veicinātu skolēnu izpratni par lasīto, pilnveidotu lasītprasmi, klausīšanās un IT prasmes. Lasot literāro pasaku un pildot uzdevumus, izglītojamie attīsta kritisko domāšanu, paplašina vārdu krājumu, izsaka secinājumus, salīdzina reālo dzīvi ar R. Blaumaņa darbā notiekošajiem brīnumiem.

Mācību materiāla veidošanā izmantota R. Blaumaņa grāmata “Velniņi” no sērijas “Sprīdi pa sprīdim” un ievietotas mākslinieka P.Šenhofa ilustrācijas.