Mācību materiāls latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6.klasei (programma 21015811)

01.12.2019
macmatrlatvzimesriekstinavingrovskaatt.jpg

Mācību materiāls "Latviešu rakstu zīmes"

Interaktīvu mācību materiālu/testu latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6. klasei (izglītības programmas kods 21015811), tēmas “Latviešu rakstu zīmes” apguvei, sagatavoja speciālās izglītības skolotājas Anna Vingrovska un Sandra Riekstiņa.

Interaktīvais mācību materiāls ir izmantojams latviešu literatūras, dizaina un tehnoloģijas stundās tēmas “Latviešu rakstu zīmes” apguvei un/vai audzināšanas nodarbībās, veidojot piederības sajūtu Latvijai, nostiprinot zināšanas par latviešu etnogrāfisko rakstu zīmēm. Materiāls ir izstrādāts testa veidā un palīdz noskaidrot pareizās atbildes, lai skolēni vieglāk un interesantāk atgūtu šo tēmu, kā arī nostiprinātu jau apgūtās zināšanas.

Mācību materiāls darbojas interaktīvajā vidē pēc lejuplādes.