Izstaigā Latviju!

16.11.2023

img0413jpg.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgNo 13. novembra līdz 17. novembrim Kokneses pamatskola – attīstības centrā uzmanības centrā ir Latvijas dzimšanas dienas svētki! Tradīcijas, kopā būšana un svētku sajūta ir nozīmīgas mācību procesa sastāvdaļas.

Latvisku noskaņu un svētku sajūtu varam ienest arī sporta stundās! Izmantojot lieliskos laikapstākļus un iespēju darboties brīvā dabā, ilgi gaidītu saules staru pavadībā, 16. novembra rītā, kopīgi ar savām klasēm sporta skolotājas skolas teritorijā organizēja Latvijas kontūras pārgājienu ar uzdevumiem “Izstaigā Latviju!”. Uzdevumi tika sagatavoti par valstij nozīmīgiem datumiem, objektiem un cilvēkiem.

Skolēniem vadoties pēc dotās kartes bija jāatrod atbilstošais uzdevuma cipars un jāvienojas par pareizo atbildi. Pārgājiena laikā katram bija jāseko līdzi, vai no veiktās pastaigas izveidosies Latvijas kontūras maršruts.

“Ik minūte, ko bērns pavada svaigā gaisā, ir ļoti noderīga bērna garīgās un fiziskās veselības pilnvērtīgai attīstībai. Tā tiek aktivizētas visas sajūtas: redze, dzirde, oža un pieskārieni” stāsta sporta skolotāja Kristiāna.

Liels paldies katram skolēnam par entuziasmu un sportisko garu!

Svetlana Mateša

Kristiāna Ancelāne