Kokneses pamatskolas – attīstības centrs piedalās skolu festivālā “Drošie un veiklie”

24.11.2023

img0608.jpg23. novembrī Aizkraukles novada vidusskolā norisinājās skolu festivāls “Drošie un veiklie”. Izmantojot piedāvāto iespēju, dalību festivālā pieteica arī seši Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni. Festivālā valdīja īsts sacensību gars, katra komanda tika atbalstīta ar skaļām ovācijām un dalībnieki stafetēs pārvietojās veikli un precīzi. Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni ierindojās 5. vietā un saņēma pateicības balvu.

Sporta skolotājas Svetlana un Kristiāna arī turpmāk vēlas skolas sportistus iekļaut dažādās sacensībās, kas norisinās gan vietējā, gan valsts mērogā, tādejādi veicinot bērnu fizisko attīstību un jauniešu, ar speciālām vajadzībām, integrāciju sabiedrībā un sportā.

Sakām lielu paldies sacensību organizatoriem, tiesnešiem un skolu audzēkņiem par dāvāto aktīvo, sportisko un azartisko dienu!

Kristiāna Ancelāne, Svetlana Mateša

sporta skolotājas