Mācības Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā uzņem bērnus ar Valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu.

Visu mācību priekšmetu programmu realizācijā tiek nodrošināta individuāli diferencēta pieeja un saudzējošs režīms.

Mācību procesā tiek akcentēta praktiskā darba iemaņu nostiprināšana.

Izglītības iestādes skolēniem tiek nodrošināta iespēja apmeklēt individuālās / grupu korekcijas nodarbības logopēdijā, ārstnieciskajā vingrošanā un ritmikā.

Izglītojamiem, kuriem nepieciešama papildus palīdzība mācību satura apguvē, ir iespēja apmeklēt individuālās konsultāciju nodarbības.

Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšana notiek atbilstoši "Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanas kārtībai Kokneses pamatskolā - attīstības centrā" un 2018.gada 27.novembra MK noteikumiem Nr. 747 "Noteikumi par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem".