Zinību diena Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

04.09.2023

img-20230904-wa0072.jpgKad dārzā sāk ziedēt asteres un rasotā zālē krīt pirmie āboli, klāt skolas laiks. Tā ir svētku diena, jauna mācību gada sākums gan skolēniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem.

Šogad mācības pirmajā klasē uzsāk pieci audzēkņi. Devītās klase skolēni  ieved skolas kolektīvā jaunos skolēnus. Direktores p.i. Sanita Baltcere iepazīstina klātesošos ar jaunajiem pedagogiem un darbiniekiem un vēl izturību, pacietību, sadarbību jaunajā mācību gadā.

Veiksmīgu gadu, labas sekmes un sapratni visiem vēl arī Aizkraukles novada, Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa.

Pēc svinīgā pasākuma visi dodas uz savām klasēm, kur notiek pirmā klases stunda šajā mācību gadā kopā ar vecākiem. Skolas dzīve sāka mutuļot klasēs un gaiteņos, piepildīja ēdamzāli un pēcpusdienā pārcēlās uz skolas iekšpagalmu, kurā izvietotas sportiski atraktīvas stafetes “Mūsu sētā darba daudz” ar humora piedevu grupu dalībnieku iepazīšanai un saliedēšanai.

Lai mēs visi maijā varam teikt – 2023./2024. mācību gads mums izdevās!

Agita Lindenberga

Internāta skolotāju metodiskā jomas vadītāja