Atbalsts izglītojamiem ar speciālām vajadzībām

28.11.2022

atbalsta-komandabilde.jpgMetodiskais materiāls "Atbalsts izglītojamiem ar speciālām vajadzībām" - speciālistu ieteikumi un rekomendācijas.

Atbalsta pasākumi izglītojamiem mācību procesā ietver sevī dažāda veida metodes, kas palīdz skolēniem ar speciālām izglītības vajadzībām pārvarēt veselības problēmu vai attīstības traucējumu radītos ierobežojumus mācību procesā un pārbaudes darbos. Speciālā pedagoga Ineses Svences sagatavotajā metodiskajā materiālā izglītības iestāžu atbalsta komandas speciālistiem un pedagogiem “Atbalsts izglītojamiem ar speciālām vajadzībām. Speciālistu ieteikumi un rekomendācijas” ir apkopota informācija par nepieciešamajiem atbalsta pasākumiem, to veidiem katrai speciālās izglītības programmai un individualizēta mācīšanās procesa organizēšanas nodrošināšanai atbilstoši ikviena bērna spējām, veselības un attīstības stāvoklim.