Matemātika 6. klasei. Darba lapas.

darba-lapasmatematikabernanebilde.jpgDarba lapas matemātikā 6. klasei

Darba lapas matemātikā 6. klases izglītojamiem ar speciālām vajadzībām izveidoja speciālās izglītības skolotāja D. Bernāne, atbilstoši Eiropas Sociālā fonda projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā” izstrādātajam mācību priekšmeta programmas paraugam “Matemātika skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem” (izglītības programmas  kods 21015811).

Tās izmantojamas izglītojamiem, kuri ilgstoši neapmeklē skolu slimības vai citu iemeslu dēļ, kā arī mācību stundās, lai trenētu atmiņu, domāšanu un pilnveidotu patstāvīgā darba iemaņas. Zināšanu nostiprināšanai ir piedāvātas tēmas – skaitļa “kaimiņi”, pāra nu nepāra skaitļi, skaitļu salīdzināšana, skaitļu virknes, romiešu cipari un līniju veidi. Darba lapās ir ievietotas arī  nepieciešamās atgādnes uzdevumu veikšanai. Pēc darba izpildes izglītojamie var novērtēt savu veikumu.